Polska pomoc

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców

Departament Współpracy Rozwojowej MSZ zaprasza przedstawicieli podmiotów zainteresowanych udziałem w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych "Polska pomoc rozwojowa 2015" na spotkanie informacyjne.

Termin:

17 października 2014 r. (piątek)

w godzinach 11:00 - 15:30

Miejsce:

Rondo ONZ 1, Warszawa

Centrum Dago

Sala konferencyjna 1 i 2 (II piętro)

Najbliższy przystanek: Rondo ONZ

Dla osób podróżujących samochodem – ze względu na trudności
z miejscem parkingowym najwygodniej jest zostawić auto
na parkingu CH Złote Tarasy.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia według wzoru poniżej na adres e-mail: magdalena.albrycht@msz.gov.pl do 15 października 2014 r.

Temat wiadomości:

Zgłoszenie na spotkanie informacyjne

W treści wiadomości:

Imię i nazwisko 1:

Imię i nazwisko 2: (opcjonalnie)

Organizacja:

W trakcie spotkania zostaną przedstawione wymagania konkursu, który w najbliższych dniach zostanie ogłoszony przez Ministra spraw Zagranicznych. Poruszone zostaną także najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem wniosku projektowego. Ponadto będzie to okazja do zapoznania się z wiedzą i doświadczeniem podmiotów realizujących w przeszłości projekty rozwojowe finansowane w ramach polskiej współpracy rozwojowej, a także zadaniem dodatkowych pytań pracownikom Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ na temat organizacji konkursu oraz odpowiedniego przygotowania wniosku projektowego.

Przed przybyciem na spotkanie prosimy o zapoznanie się z dokumentami związanymi z konkursem (w szczególności regulaminem konkursu), które zostaną opublikowane w najbliższych dniach na stronach internetowych www.msz.gov.pl oraz www.polskapomoc.gov.pl. Ułatwi to zadawanie pytań i dyskusję dotyczącą konkretnych tematów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc każdą organizację mogą reprezentować maksymalnie 2 osoby. Szczegółowych informacji dotyczących spotkania informacyjnego udziela Magdalena Albrycht (tel. 22 523 8024).

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

w górę

Tagi