Polska pomoc

Globalny Rozwój w Mediach – Akademia Międzynarodowej Współpracy na Rzecz Rozwoju

Global Development Research Group, we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, zaprasza do udziału w projekcie szkoleniowym dotyczącym rozwoju i pomocy rozwojowej, połączonym z wyjazdem studyjnym do kraju otrzymującego polską pomoc.

Szkolenie skierowane jest do polskich dziennikarzy telewizyjnych, radiowych i prasowych. Jego celem jest zainteresowanie mediów tematyką rozwoju i pomocy rozwojowej.

Cykl obejmuje:

  • Wprowadzenie - jednodniowe szkolenie wprowadzające do tematyki rozwoju, z udziałem najlepszych ekspertów organizacji międzynarodowych, pozarządowych, przedstawicieli uczelni oraz rządu (Warszawa, 20 czerwca 2009 r.).
  • Budowanie kontaktów - jeden dzień szkoleń, debat, spotkań z praktykami i ekspertami (także zagranicznymi) podczas III Forum Polskiej Współpracy Rozwojowej (Warszawa, 19 września 2009 r.).
  • Praktykę - tygodniowy wyjazd studyjnydo kraju rozwijającego się w celu zapoznania się z rezultatami projektu rozwojowego, jego beneficjentami, specyfiką polskiej pomocy, jej realizacją (październik 2009 r.).

Koszt uczestnictwa w całym cyklu jest nieodpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z podpisanym regulaminem (w formie zeskanowanej kopii) do dnia 20 maja 2009 r. na adres: media@globaldevelopment.org.pl.

Potwierdzenia udziału w projekcie zostaną przesłane uczestnikom do 1 czerwca 2009 r.

Kontakt do organizatora: media@globaldevelopment.org.pl

Więcej informacji na stronie internetowej: www.globaldevelopment.org.pl
 
Pobierz także: pełną treść ogłoszeniaformularz zgłoszeniowy oraz regulamin

Projekt jest finansowany w ramach programu polskiej pomocy zagranicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2009 r.

w górę

Tagi