Polska pomoc

Spotkanie informacyjne dla oferentów - 23 listopada

Departament Współpracy Rozwojowej MSZ zaprasza przedstawicieli podmiotów zainteresowanych udziałem w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych "Polska pomoc rozwojowa 2016" na spotkanie informacyjne.

 Termin:

23 listopada 2015 r. (poniedziałek)

w godzinach 11.00 – 15.00

 Miejsce:

Sala im. Lemkina – MSZ, parter w budynku Articom, al. J. Ch. Szucha 21, Warszawa

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia według wzoru poniżej na adres e-mail: agnieszka.zabecka-bo@msz.gov.pl do 18 listopada 2015 r.

 

Temat wiadomości:

Zgłoszenie na spotkanie informacyjne

W treści wiadomości:

Imię i nazwisko:

Organizacja:

W trakcie spotkania zostaną przedstawione wymagania konkursu "Polska pomoc rozwojowa 2016”. Poruszone zostaną także najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem wniosku projektowego. Ponadto będzie to okazja do zapoznania się z dobrymi praktykami w promocji projektów rozwojowych, a także zadaniem dodatkowych pytań pracownikom Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ na temat organizacji konkursu oraz odpowiedniego przygotowania wniosku projektowego.

Przed przybyciem na spotkanie prosimy o zapoznanie się z dokumentami związanymi z konkursem. Ułatwi to zadawanie pytań i dyskusję dotyczącą konkretnych tematów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przewidujemy, że każdą organizację może reprezentować 1 osoba. Liczy się kolejność nadesłanych zgłoszeń (zgłoszenia będą potwierdzane za pośrednictwem poczty elektronicznej). Szczegółowych informacji dotyczących spotkania informacyjnego udziela p. Agnieszka Ząbecka-Bo (tel. 22 523 9171).

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

w górę

Tagi