Polska pomoc

Rozwój w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym!

Rozwój w obiektywie – weź udział w konkursie fotograficznym!

 

Jeśli fotografujesz i interesujesz się tematyką pomocy rozwojowej, potrafisz zilustrować jak edukacja przyczynia się do poprawy życia lub jak środowisko naturalne wpływa na człowieka, przyślij swoje prace na konkurs „Rozwój w obiektywie”.

Na zgłoszenia czekamy od 2 do 25 października.

Konkurs organizuje Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.

 

Fotografie zgłaszane do konkursu powinny prezentować życie codzienne, kulturę oraz problemy,
z którymi mierzą się mieszkańcy krajów rozwijających się i przechodzących transformację ustrojową. Poprzez konkurs, MSZ pragnie zainteresować Polaków globalnymi problemami, a także przybliżyć Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Prace konkursowe będą przyjmowane za pośrednictwem strony http://www.konkursmsz.national-geographic.pl/ w trzech kategoriach tematycznych:

1. Demokracja i prawa człowieka w rozwoju

2. Edukacja i przedsiębiorczość kluczem do lepszego życia

3. Wpływ środowiska przyrodniczego na życie człowieka

Każdy z uczestników może przesłać do pięciu fotografii w każdej z kategorii. Szczegółowe informacje o sposobie zgłaszania zdjęć znajdują się w regulaminie konkursu, dostępnym na stronie: www.konkursmsz.national-geographic.pl

Spośród nadesłanych zdjęć jury konkursu wybierze zwycięzców i przyzna nagrody pieniężne: Grand Prix w wysokości 5 tys. zł,  pierwsze miejsce w wysokości 3 tys. zł  i po dwa wyróżnienia w wysokości  1,5 tys. zł w każdej z trzech kategorii tematycznych.

 

Zachęcamy do udziału!

w górę

Tagi