Polska pomoc

Fiszka informacyjna

Fiszka informacyjna dla polskich organizacji pozarządowych zainteresowanych Programem wolontariatu polska pomoc 

Fiszka informacyjna służy zebraniu podstawowych danych od polskich organizacji pozarządowych, które chciałyby uczestniczyć w pilotażowej wersji Programu wolontariat polska pomoc jako organizacje wysyłające.

Dane zawarte w fiszce informacyjnej zostaną udostępnione wszystkim osobom zainteresowanym odbyciem wolontariatu pod adresem https://portal.polskapomoc.gov.pl/  oraz https://www.polskapomoc.gov.pl/Wolontariat,-,polska,pomoc,986.html.

Umieszczenie podstawowych danych Państwa organizacji na ogólnodostępnych stronach internetowych  ma na celu stworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy organizacjami pozarządowymi zainteresowanymi Programem wolontariatu polska pomoc a potencjalnymi wolontariuszami. Osoby zainteresowane odbyciem wolontariatu będą mogły bezpośrednio kontaktować się z konkretnymi organizacjami pozarządowymi.

Fiszka informacyjna jest dostępna po zarejestrowaniu jako nowy użytkownik portalu (ZAREJESTRUJ SIĘ) lub po zalogowaniu (ZALOGUJ SIĘ) w przypadku, gdy organizacja posiada już aktywne konto.

Umieszczenie informacji na stronie nie jest formą akredytacji organizacji pozarządowych, nie będzie miało wpływu na dopuszczenie do udziału w konkursie ani na wyniki konkursu.

<< powrót

w górę

Tagi